Androidturk.net

4aBHud Fıkraları gülmekten yerlerde bulacaksınız kendinizi...! 4

Paylaş
    4aBHud
    Bronze Master
    Bronze Master

Ruh Hali : 9
    Tecrübe Puanı : 1716
    Teşekkür Puanı : 108

default 4aBHud Fıkraları gülmekten yerlerde bulacaksınız kendinizi...! 4

Mesaj tarafından 4aBHud Bir Cuma Kas. 27, 2009 8:57 pm

Türk Cehennemi
    Dört samimi arkadas ayni arabada yolculuk ederken trafik kazasinda ölürler. Azrail "Türk cehennemine mi avrupa cehennemine mi gitmek istersiniz?" diye sorar.
    "Fark nedir?" diye sorarlar. Azrail "Avrupa cehenneminde hergün bir kepçe, Türk cehenneminde hergün bir kova bok yersiniz" der. Üç tanesi "biz Türk dogduk,Türk ölürüz" der. Bir tanesi ise uyaniktir, Avrupa cehennemini seçer. Ve aradan epey zaman seçer avrupa cehennemindeki adam artik kepçe kepçe yemekten bikmistir,
    arkadaslarinin durumunu merak eder, hallerini görmek için ziyarete gider. Oysa onlar şen sakrak gülerek karsilarlar onu. Dayanamaz sorar: "Ben bir kepçesini azmedemezken siz hergün bir kova bok yiyip nasil bu kadar neseli olursunuz?" "Oglum oglum" derler "burasi Türk cehennemi, birgün bok olur kova olmaz, birgün kova olur bok olmaz, bir gün görevli işe gelmez, 3 aydir bir bok yedigimiz yok!

Mantar zehirlenmesi
    Heey dostum iyi haberlerini aldim, evlenmissin!! evet bu 4. oldu onceki ücüne ne oldu peki? ücü de öldü.. yapma ya.. cok uzuldum.. nasil oldu peki?
    ilk karim yedigi mantarlardan zehirlenerek öldü bu korkunc bisey.. peki ya ikincisi?o da mantar zehirlenmesinden öldü. tanrim ne kaderin varmis senin... ya
    ücüncüsü? yoksa o da mi... hayir hayir.. o boynu kirilarak öldü anliyorum.. kazaydi yani.. hayir... mantarlari yemedi....

Temel sen yok musun sen

Temel doktoru gece yarısı aradı.
    Anlattığı şeyler de, hiç de o saatte uyandırmayı gerektirecek şeyler değildi.
    Doktor kızgınlıkla:
    "Yahu kardeşim, bunun için sabah arasaydınız ya..." dedi.
    Temel'in yanıtı şöyle oldu:
    "Sabah sabah rahatsız etmeyelim dedik...

Bira
    Müşteri garsona çıkışıyordu:
    "Buraya bakın... Bira bardağını doldurmamışsınız."
    "Nasıl olur ? Üstünden bira içtiğiniz için böyle görünüyor"
    "Yooo, içmedim hiç!.."
    Garson sırıttı ve bardağı gösterek sordu:
    "Peki, biranın üstünde yüzen sineğe ne oldu, öyleyse?".

Baltacı

Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düşürür.
    "Aman tanrım" diye bağırdığında tanrı belirir ve "Ne diye bağırıyorsun?" der.
    Ormancı baltasını suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler. Tanrı suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir.
    "Baltan bu muydu?" diye sorar.
    Ormancı "Hayır" diye cevaplar.
    Tanrı suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar;
    "Baltan bu muydu?"
    Ormancı yine "Hayır" diye cevaplar.
    Tanrı suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar;
    "Baltan bu muydu?"
    Ormancı "Evet" der.
    Ormancının dürüstlüğü tanrının çok hoşuna gider ve baltaların üçünü de kendisine verir. Ormancı mutlu bir şekilde evine döner. bir zaman sonra ormancı
    eşiyle birlikte nehir boyunca yürürken karısı suya düşer ve ormancı;
    "Aman tanrım" diye bağırır.
    Tanrı yine belirir ve sorar.
    "Ne diye bağırıyorsun?"
    Ormancı "karım suya düştü" der.
    Tanrı suya dalar ve Jennifer Lopez ile birlikte geri döner.
    "senin karin bu mu?" diye sorar.
    ormancı "evet" der.
    Tanrı sinirlenmiştir;
    "yalan söylüyorsun. gerçek bu değil" der.
    Ormancı;
    "Özür dilerim tanrım. ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu. eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jones ile geri dönecektin. ona da hayır deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin. tanrım... ben fakir bir adamım ve üç karımın sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim. Jennifer Lopez'e evet dememin sebebi budur.

Birkaç komik öneri ve öğüt:

Boş oturmak için
    Bir gün bir tavşan, ağaç dalında boş boş oturan baykuşa sordu:
    -Senin gibi bütün gün boş boş oturabilir miyim?
    -Tabii, neden olmasın.
    Tavşan da öyle yaptı. Birdenbire bir kaplan ortaya çıktı ve tavşanı yedi!

Boş boş oturmak için çok çok yüksekte oturuyor olmanız gerek...

Yükselmek için

Hindi: Şu ağacın en üst dalına çıkmak istiyorum ama hiç gücüm yok...
    İnek: Neden benim dışkımdan biraz yemiyorsun? Onlar besin deposudur.
    Hindi bir parça dışkı yedi ve gerçekten bunun İlk dallara ulaşacak kadar enerji verdiğini farketti. Ertesi gün biraz daha yedi ve ikinci dala ulaştı. Birkaç gün sonra ağacın en üstüne çıkmayı başardı.
    Aniden bir çiftçi ağacın tepesindeki hindiyi farketti ve onu vurdu.
    (Afedersiniz) Bok yemek sizi en üste çıkartabilir. Ama orda kalmanızı sağlayamaz...
    Müdür olmak için
    Vücut ilk kez bina edildiğinde hangi organın müdür olacağı tartışması başlamış. Beyin, vücudun bütün işlevlerinin kendisine bağlı olduğunu, o olmazsa vücudun yaşayamayacağını söylemiş. Ağız, yemek yemezse vücudun
    açlıktan öleceğini söylemiş. Eller, dışarıdaki bütün işi yapanın kendisi olduğunu söylemiş. Birden göt ortaya atlamış ve müdürün o olması gerektiğini söylemiş. Bütün organlar ona gülmüş. Buna kızan göt faaliyetlerini durdurmuş. Bir gün, iki gün derken organlar artık dayanamamışlar. Ve göt müdür olmuş.
    Müdür olmak için beyne sahip olmanız gerekmiyor. Herhangi bir göt bunu yapabilir...

Üzerinize Bok Atan Herkes Düşmanınız değildir.
    Küçük bir kuş kışı geçirmek üzere güneye gidiyordu. Hava çok soğuktu ve kuş donarak yere düştü.
    Yerde öylece yatarken bir inek geldi ve üzerine bir parça dışkı bıraktı. Donmak üzere olan kuş dışkının sıcaklığıyla ısındı. Çok mutlu oldu, neşe içinde şarkı söylemeye başladı. Oradan geçmekte olan bir kedi kuşun sesini duydu. Onun nerede olduğunu keşfetmekte gecikmedi. Kuşu dışkıdan sıyırdı ve yedi!
    1. Üzerinize bok atan herkes düşmanınız değildir!
    2. Sizi boktan kurtaran herkes dostunuz değildir!
    3. Bokun içine düştüyseniz çenenizi kapalı tutun!

Forum Saati Perş. Ara. 14, 2017 7:59 am