Androidturk.net

AŞKINIZA SÖYLEYECEĞİNİZ SÜPER SÖZLER

Paylaş
    GiZLeNCi
    Admin
    Admin

Ruh Hali : 7
    Tecrübe Puanı : 48748
    Teşekkür Puanı : 18849

default AŞKINIZA SÖYLEYECEĞİNİZ SÜPER SÖZLER

Mesaj tarafından GiZLeNCi Bir Salı Ara. 22, 2009 6:28 pm

BİR YORUMDA YETER ....

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmisim yüregime gizçııÖÖçşSen benim tarihinin en güzel fethisin sen yildizlari bol olan gecenin en parlak yildizi sen benim issiz bir adada isteyecegim üç seyin üçüsün ASKIM

Kül olmus ates yanarmibuz tutmus su akarmisu gözler seni sevdi BASKASINA BAKARMI.

Uykudan uyaninca insani uyandigina pisman eden geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasin Bitanem!..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni "EBEDiYEN SEVECEGiM"

Seni görmedigim günler bir çakir dikeni büyüyor gözbebeklerime bir çocuk aglamasi basliyor kulaklarimda uzun uzun ellerim biryerlere yapisiyorya ayaklarim o benim zavalli ayaklarim öyle saskin öyle kararsiz öyle çaresizki seni görmedigim karanliktayim katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim birdemir nasil paslanirsa bir elma nasil çürürse iste öyleyim.SENI ÖZLEDIM SENI SEVIYORUM

Seni benim kadar seven sana benim kadar hasret kalsin

Bulutlar arasinda göz kirpan günes gözlerin kadar güzel olsaydi günese vurulurdum. Ama ben sana vurgunum çünkü ; hiçbir zaman solmayan sevda günesimsin.

Ask denilen kelimeyi sarkilardan duyardimSen çikinca karsima kendimde seni buldumInsanim hakkim degilmi?Seni çok seviyorum...Askin cehennemine düsmüsüm yaniyorum

Kalbim senin için atiyor gözlerim senden baskasini görmüyor sensizlik bana ölümden zor geliyor sakin bana sensizlik ölümünü yasatma biricigim

Yoklugun yagmura yazi yazmak kadar zorsensizlik ölüm kadar acivarligin yasam kadar kutsalsen nefes kadar önemli ve canim kadarda degerlisin...

Bir kölenin kurtulusu bir mültecinin vatani ve bir tutsagin özgürlügü kadar uzak olsanda samimiyeti sende yasamak güzel yeterki beni yüreginde sürgün etme ey dost

Sen yildizlar kadar parlak ve güzelsinama aranizdaki fark onlar milyonlarca sen ise bir tanesin...

Bizim ömrümüzde mezarlarimiz dogusumuzda kazilir siirlerimiz hayatimizi anlatir seni unuttum kelimesi sadece kan ile mezar tasimda yazilir seni unutmadim

Dostluk deniz kenarinda tas toplamaya benzer. Önce toplarsin sonra teker teker atarsin. Ama bazilarini atmaya kiyamazsin. Iste sen atmaya kiyamadigimsin.

Ask GeçiciSevgi Bir Ömürdür Seveni Ask Degil Sevgi Öldürür Sevgi Sevda Bahçesinin Bir Gülüdür Benim Bahçemin Gülüde Sensin Bitanem

Sana olan askimi sanki bilmez gibisin seviyorum desende sanki sevmez gibisin sen sevsende sevmesende inan benim herseyimsin

Cellatlar yine basladilar infaza herkes cezasini çekiyordu getirdiler bir günahkar dediler ne yapmis hirsizlik atin atese bir günahkar daha getirdiler dediler bu ne yapmis dediler yalan söylemis onu da atin atese bir günahkar daha sordular bu ne yapmis dediler SEVMIS bunu atmayin bu zaten yanmis

Bir uçurumdan asagi düsüyor olsam sende orada bir dal olsan seni tutup incitmektense ölmeyi tercih ederim

Bir gün yagmura yakalanirsan benden kaçtigin gibi yagmurdanda kaç çünkü bulutlarin arasinda kaybolan aski için aglayan benim..

Sen Sevme Sevdigimi Bil Yeter Bitanem
    çııÖÖçşMevsimlerden yazi Giysilerden beyazi Kuslardan bülbülü Güllerden sümbülü Ama herseyden çok Seni seviyorum

Seni her sabah ilk görenin günes olmasi ne aci. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin oldugunu bilse birdaha asla dogmazdi.

Sen dünyaya sürgün gönderilmis bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim birdaha cennetine dönemeyeceksin

Ince sizim kalp hirsizim beni benden aldin imkansizim aglasam inlesem ne fayda nasil olsa ben hep haksizim

Ne güzeldi günlerimiz Ayrilmazdi ellerimiz Askla çarpan kalplerimiz Ayri düstü gülüm gülüm

Dün gece yildizlara hep seni anlattim dinledikçe bir kez daha parladilar. Ayri oldugumuzu söyledim seni dilemem için hepsi birer birer kaydilar

Zannetmeki gözlerim sana baktikça bikacak. Ölsem ruhum daima seninle kalacak. Kapanirsa gözlerim hayata son sözüm ''SENI SEVIYORUM''olacak

Aramizdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluga giden tüm yollara adini yazdim. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdigimi okuyacaksin. Simdi okudugun gibi

Hayatta en büyük sevgileri hak edecek kadar mükemmel ama herkesin seni sevmeyi hak edemeyecegi kadar özelsin sevgilim

Sevgini tasimak degil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak degil aglamaya alismak zor yasamak degil özlemekte degil özleyipte görememek çok zor BEBEGIM...

Dün gece saatlerce ölümü ve sensizligi düsündüm acaba hangisi zordu? Ölüm mü sensizlik mi? ölüm sensizlikse sensizlik zaten ölüm gülüm

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüregimde nede askimi körükleyen bir rüzgar ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede kaybetmeye dayanacak kalbim var

Gecemidir insani hüzünlendiren yoksa insanmidir hüzünlenmek için geceyi bekleyen. Gecemidir seni bana düsündüren yoksa benmiyim seni düsünmek için geceyi bekleyen

Hani geceden sonra dogarya günes aklima ilk sen gelirsin sonra bir çig tanesi olup yüregime düsersin. Gün geçer biter ama teksen bendeki tek bitmeyensin

Ask bir nehirdir içine aptallar düser bende düstüm ama beni ittiler

Bir gün dilenci gibi gelecegim kapina ürkerek basacagim zile anne bir dilenci diyeceksin para vermek isteyeceksin param var diyecegim bir dilim ekmek uzatacaksin karnim tok diyecegim öylese ne istiyorsun diyeceksin ben yillar önce çaldigin kalbimi geri ver geri ver diyecegim

Kimi zaman uzaklarda olan sevgilinin kimi zaman gece uykularimin adidir hasret sen yildizlarin getirdigi özlem degil ölümün bile unutturamayacagi tutkumsun!..askim

Bazi insanlar hayalleriyle bazilari sevgileriyle yasarlar sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlariyla hayallerine ulasir!..

Can dostuma...Rüzgar savuracak bir toz bulur her hayal yasanacak bir can bulur her düs gerçeklesecek bir umut bulur unutma! bulunmayan tek sey senin gibi bir dosttur!..

Yüreginin içinde esen rüzgari dinliyorum rüzgar seni bana benide sana adayan ilahi aski bulutlardan ve engin daglar üzerindeki yamaçlardan bana getiriyor içimi titreterek..

lice
    Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acisi benimki idi önce sev sonra terket dediler

Kafami duvara vurmadan taniyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlik tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çildirasiya paraladim kendimi lanet olsun artik sigarayi üç pakete çikardim olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

Düslerini düsleyerek yasamak senden nefret ediyorum derken seni sevmek var olmayan ömrümün tamamini sana adamak sonra gögsüne yaslanip seni düslemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

Paylasmanin asaletini hiç bir zaman bencilligin çirkinligine tercih etmeve öyle bi arkadas seçki sen onun için ölümü düsündügünde o senin için çoktan ölmüs olsun.....

Ne varsa aradigim bilki sende bulmusum..Senden öncesi yoktuseninle var olmusum..Sende bütün umutlarsende bütün duygular..Beni sende aramaben artik senin olmusum.

Alaca karanligi sevmem ben ya gündüz olmali ya gece. Kursun ya alnindan vurmali yada namluda kalmali. Yar dedigin ya senin gibi olmali yada hiç olmamali.

Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldim ama güzel oldugu için degil seni gördügünde utansin diye.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede askimi körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

Güller hep ellerinde açsin ama dikenleri batmasin.Sevda hep seni bulsunama seni yaralamasin.Mutluluk hep yüregine dolsunama beni unutturmasin.

Aksami son bulan ufuklarda..günes damla damla erirken..hayatta kalan duygularimla..sana iki kelime söylüyorum..."SENI SEVIYORUM"

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..birakip gittim diye unuttum sanma...zaman alismayi ögretir unutmayi ASLA

Kahvalti hazirladim sanada gönderiyorum umut dolu omlet haslanmis sevgi bir dilim tutku seni seviyorum reçeli ve birde yanlizlik demledim kaç sekerli olsun?

Ben seni Bir Kum Tanesine Adini Yazacak Kadar Degil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adini Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Biz her ne kadar sosyetenin cilali taslarinda dans etmesini bilmesekte soguk dolunayda seytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.

Sesini duyabilme umuduyla yasadigim hayat yüzünü göremedigim için çekilmez olsada sesini duyabildigim için yasamaya deger...

Depremle girdin gönlümefay hatti çizdin yüregimeartçilar hala devam etmekte özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz siddetinde.

Sen geçmisin herhangi bir yolsuz sevdasi diye aniyorsun beni oysa ne yollar aradim o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun...

Sevgi sevilen kisiye sunulan bir armagandir kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli degil önemli olan sevginin sunulmus olmasidir.

Gölgeler düssede yüreginin üstüne günesini sakin söndürme umut yoksa yarinlar uzak kalir insana unutma Bir Sen Daha Yok Bu çııÖÖçşBir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmisim yüregime gizlice

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acisi benimki idi önce sev sonra terket dediler

Kafami duvara vurmadan taniyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlik tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çildirasiya paraladim kendimi lanet olsun artik sigarayi üç pakete çikardim olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

Düslerini düsleyerek yasamak senden nefret ediyorum derken seni sevmek var olmayan ömrümün tamamini sana adamak sonra gögsüne yaslanip seni düslemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

Paylasmanin asaletini hiç bir zaman bencilligin çirkinligine tercih etmeve öyle bi arkadas seçki sen onun için ölümü düsündügünde o senin için çoktan ölmüs olsun.....

Ne varsa aradigim bilki sende bulmusum..Senden öncesi yoktuseninle var olmusum..Sende bütün umutlarsende bütün duygular..Beni sende aramaben artik senin olmusum.

Alaca karanligi sevmem ben ya gündüz olmali ya gece. Kursun ya alnindan vurmali yada namluda kalmali. Yar dedigin ya senin gibi olmali yada hiç olmamali.

Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldim ama güzel oldugu için degil seni gördügünde utansin diye.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede askimi körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

Güller hep ellerinde açsin ama dikenleri batmasin.Sevda hep seni bulsunama seni yaralamasin.Mutluluk hep yüregine dolsunama beni unutturmasin.

Aksami son bulan ufuklarda..günes damla damla erirken..hayatta kalan duygularimla..sana iki kelime söylüyorum..."SENI SEVIYORUM"

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..birakip gittim diye unuttum sanma...zaman alismayi ögretir unutmayi ASLA

Kahvalti hazirladim sanada gönderiyorum umut dolu omlet haslanmis sevgi bir dilim tutku seni seviyorum reçeli ve birde yanlizlik demledim kaç sekerli olsun?

Ben seni Bir Kum Tanesine Adini Yazacak Kadar Degil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adini Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Biz her ne kadar sosyetenin cilali taslarinda dans etmesini bilmesekte soguk dolunayda seytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.

Sesini duyabilme umuduyla yasadigim hayat yüzünü göremedigim için çekilmez olsada sesini duyabildigim için yasamaya deger...

Depremle girdin gönlümefay hatti çizdin yüregimeartçilar hala devam etmekte özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz siddetinde.

______________ÜYe'nin______İmZaSı________________

Forum Saati Paz Kas. 19, 2017 12:27 pm