Androidturk.net


  Jurrasic Park Yönetme Oyunu Download ByTheOverMêê

  Paylaş
  avatar
  TheOverMêê
  Easy Master
  Easy Master

  Ruh Hali : 6
  Mesaj Sayısı : 57
  Tecrübe Puanı : 1902
  Teşekkür Puanı : 54
  Kayıt tarihi : 07/08/09
  Nerden : Çıktım?
  Yaş : 25

  default Jurrasic Park Yönetme Oyunu Download ByTheOverMêê

  Mesaj tarafından TheOverMêê Bir Ptsi Ağus. 17, 2009 8:21 pm

  BU OYUNDA JURASSİC PARK'I YÖNETİYORSUNUZ.İSTERSENİZ GÖREV YAPABİLİRSİNİZ.Jurassic Park’ın sizin hayatınızdaki önemini bilmiyorum ama benim için Jurassic Park kesinlikle bir başyapıt. Nasıl olmuş da 10 yıl önce, günümüzde bile yapmakta zorlandıkları o dinozor efektlerini ve hareketlerini yapmışlar, buna gerçekten şaşıyorum. Senaryoyu da es geçmemek lazım. Her ne kadar devam filmleri ilk film kadar etkili ve beğenilir olmasa da sinema tarihine damgasını vurmuş bir film serisi. Tabii ki her tutulan filmin oyunu çıktığı gibi Jurassic Park’ın da zamanında birçok oyunu çıktı. Bunların bazıları beğenildi, bazıları ise unutulmaya yüz tuttu. Ama biraz sonra tanıtacağım oyun bence içlerinde en iyi olanlarından biri: Jurassic Park: Operation Genesis...

  JPOG, bir strateji oyunu gibi görünse de, aslında içinde biraz da simulasyon barındıran bir oyun türü. Amacınız, tycoon oyunlarında olduğu gibi bir park kurmak, bu parkı insanların en beğeneceği bir şekle sokmak ve bu saydıklarımı yapmak için tabi ki para kazanmak! Bunların yanı sıra, parkınızdaki dinozorların her türlü sorunlarıyla ve parkınıza gelen insanların istekleriyle uğraşmak zorunda kalmanız da cabası.

  Oyunun kur ve işlet mantığına ek olarak biraz daha aksiyon katmak için yapılmış bölümleri de var. Örneğin; belirli sınırlar çerçevesinde size sunulan görevlerde, kurulu bir parkta dinozorları bir yerden başka bir yere götürmek, Jurassic Park takvimi için çok güzel 12 dinozor fotoğrafı çekmek, deliye dönmüş dinozorlarınızı yatıştırmak, parkınızda mahsur kalmış başkanı T-Rex’lerin elinden kurtarmak ve bunun gibi toplam 12 tane eğlenceli görev seçeneğiniz var. İsterseniz, dinozorlarınızı doğal ortamlarında, hiçbir kafes ve ziyaretçi olmadan izleyebilir, bir T-Rex’in yanına küçük bir otobur dinozor koyduğunuzda neler olacağını görebilirsiniz.


  Link= [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  Şifre= [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Salı Ara. 11, 2018 11:22 pm